Vše balíme čerstvě pro Vás. Dárečky vyrábíme ručně :) Děkujeme za Váš zájem.

Mandle

Nejprodávanější

36 položek celkem

Cena

35159
135159

Značky

Položek k zobrazení: 36
mandle loupané pražené solené jumbo
od 35 Kč

Velké, křupavé, slané a bez slupky. To pravé pro dlouhý večerní film nebo hladovou návštěvu. Lepší než popcorn a k tomu s nepřeberným množstvím vitamínů, minerálů a ostatních...

+ další
Kód: 101/50G
mandle natural jumbo
Akce
od 99 Kč–24 %
od 75 Kč

Jednoznačně nejznámější a jedny z nejvyužívanějších ořechů vůbec. “JUMBO” v názvu označuje nadprůměrnou velikost a kvalitu těchto ořechů.  

+ další
Kód: 2486/200
mandle natural vyběrové nonpareil
Tip
od 49 Kč–34 %
od 49 Kč

Mandle výběrové se dají procesem získávání nazvat “bio”. Na jejich výběru se dalo záležet a každá mandle je tou pravou mandlí, přesně jak má být. Pokud tedy patříte mezi jejich...

+ další
Kód: 80/100
Mandle uzené (1)
od 35 Kč

Pražené mandle v  uzené kořenící směsi, které se hodí na každou oslavu nebo večerní posezení. Jejich chuť je ojedinělá a jak je jednou ochutnáte, nebudete chtít nic jiného...  

+ další
Kód: 89/50G
mandle pražené s příchutí hořčice
od 35 Kč

Pražené mandle s příchutí hořčice, které se hodí na každý stůl, jak při oslavě nebo jen tak při večerním posezení. Kombinace hořčičné příchutě s mandlí přináší nepopsatelný...

+ další
Kód: 9945/50G
Mandle tří barev
od 35 Kč

Mandle ve třech barvách a se třemi příchutěmi s hořkou, mléčnou a bílou luxusní holandskou čokoládou. Mlsat se dají minimálně po třech, aby to žádné příchuti nebylo líto.  

+ další
Kód: 1985/50G
mandle v medu a soli top ořechy
od 35 Kč

Vynikající skloubení sladké a slané chuti. To musí ochutnat každý. Ne nadarmo patří mezi top nejbranější produkty z naší nabídky.  

+ další
Kód: 95/50G
Mandle natural BIO nutworld
Tip
od 159 Kč

BIO mandle v naturální podobě. Žádné pražení, ani jiná úprava. Přesně tak, jak sama matka příroda zamýšlela.   

+ další
Kód: 426/200
mandle loupané bio nutworldcz
Tip
od 129 Kč

Mandle loupané, bez starostí přímo do vašich úst. Oříšky bohaté na vápník a hořčík. S krémovou chutí i barvou, navíc v BIO kvalitě, která je zárukou té nejvyšší kvality.  

Kód: 438/200
Mandle v karamelu nutworld
od 35 Kč

Nejzdravější ořechy MANDLE jsme obalili v karamelu a výsledek je více než dobrý. Kdo trpí na závislosti, raději nekupovat :P

+ další
Kód: 2333/50G
mandle loupané natural nutworld.cz
od 75 Kč–37 %
od 75 Kč

Loupané mandle JUMBO. Velké, krémové a bez slupky? Ano, stačí namočit na pár hodin místo celé noci a mandle vám poskytnou celý rejstřík zdraví prospěšných látek.  

+ další
Kód: 83/200
mandle loupané plátky natural
od 75 Kč–39 %
od 75 Kč

Mandle plátky jsou ideální na pečení a posyp doma připravených pokrmů. Hodí se i na dorty a poháry.    

+ další
Kód: 86/200
Nahoru
Další produkty

Mandle jsou jedny z nejzdravějších potravinou na světě. Mají velmi příznivý vliv na Vaše zdraví. Mandle jsou skvělým pomocníkem v kuchyni a zajistí Vám plnohodnotnou a výživnou svačinu  doma i na cestách. Mandle Natural se těší velké oblibě a u nás najdete typ nonpareil, který patří mezi mandle výběrové. Dále vám nabízíme. mandle loupané, mandle loupané plátky, mandle pražené solené, mandle uzené, mandle v medu a soli, mandle v čokoládě (mnoho druhů) a další.   

Díky jejich chutnosti a výživovým vlastnostem, se mandle dále zpracovávají a využívají na tvorbu: mandlového másla, mandlového mléka, mandlové mouky, mandlového oleje. 

Věděli jste, že:

Mandle mohou zlepšit hladinu cholesterolu.

Řada menších studií zjistila, že konzumace stravy bohaté na mandle může snížit "špatný" LDL cholesterol, celkový cholesterol a oxidovaný LDL cholesterol, který je obzvláště škodlivý pro zdraví srdce. Nicméně jedna větší studie dospěla k závěru, že důkazy jsou nedostatečné, ale výsledky ani nepotvrdila, ani nevyvrátila. 

Nicméně, mandle se často řadí do nízkokalorické stravy a jsou ideálním startem pro lidi, kteří mají nadváhu. Pomůžou při hubnutí a snížení krevního tlaku. Kromě toho mandle mohou pomoci snížit nárůst hladiny cukru v krvi, ke kterému dochází po jídle až o 30% u lidí s diabetem (u zdravých lidí o něco méně). Navíc mandle redukují zánět u lidí s diabetem druhého typu. 

Konečně, mandle mohou mít příznivý účinek na střevní mikroflóru a podporují růstu prospěšných střevních bakterií