Vše balíme čerstvě pro Vás. Dárečky vyrábíme ručně :) Děkujeme za Váš zájem.
128 položek celkem

Cena

19249
119249

Značky

Položek k zobrazení: 128
arašídy loupané pražené nesolené nutworldcz
od 49 Kč

Patříte mezi skupinu lidí, která nemá problém s konzumací "arašídů" a rádi si večer u televize zakřoupete? Naše pražené nesolené arašídy mají nasládlou chuť a díky upražení jsou...

+ další
Kód: 44/200
arašídy pražené solené
od 19 Kč

Burské oříšky obsahují vitaminy skupiny B (B1, B2 a B6) a malý podíl vitaminu A a C, ale také velké množství kalorií a tuků. Také největší množství niacinu, látky známé též jako...

+ další
Kód: 56/50G
Antioxidační směs směs ořechů a proslazeného ovoce
od 199 Kč

Mandle, rozinky a brusinka. Společným jmenovatelem je zde obsah antioxidantů. Rozinky jsou kvalitním zdrojem přírodních cukrů, mandle kvalitním zdrojem tuků a brusinky pomáhají...

+ další
Kód: 1040/500
mix ořechů v v čokoládě hrudky v bílé, hořké, mléčné, slaný karamel
od 99 Kč–15 %
od 84 Kč

Křupavé nasekané arašídy zalité do holandské čokolády. U nás naleznete ve variantách bílá čokoláda, mléčná čokoláda, karamel s mořskou solí a hořká čokoláda. Tu chuť si...

+ další
Kód: 4443/200
hrudky v bílé čokoládě arašídy v polevě nutworldcz
od 85 Kč–15 %
od 72 Kč

Křupavé nasekané arašídy zalité do luxusní holandské čokolády. U nás naleznete ve variantách bílá čokoláda, mléčná čokoláda, karamel s mořskou solí a hořká čokoláda.

+ další
Kód: 3703/200
hrudky hořké čokoládě arašídy v polevě nutworldcz
od 85 Kč–15 %
od 72 Kč

Křupavé nasekané arašídy zalité do holandské čokolády. U nás naleznete ve variantách bílá čokoláda, mléčná čokoláda, karamel s mořskou solí a hořká čokoláda. 

+ další
Kód: 3705/200
arašídové hrudky v mléčné čokoládě
od 85 Kč–15 %
od 72 Kč

Křupavé nasekané arašídy zalité do holandské čokolády. U nás naleznete ve variantách bílá čokoláda, mléčná čokoláda, karamel s mořskou solí a hořká čokoláda. 

+ další
Kód: 3704/200
hrudky slaný karamel arašídy v polevě nutworldcz
od 99 Kč–15 %
od 84 Kč

Křupavé nasekané arašídy zalité do polevy z karamelu s mořskou solí, která patří u všech produktů k těm nejoblíbenějším. U nás naleznete i ve variantách bílá čokoláda, mléčná...

+ další
Kód: 3702/200
arašídy v karamelu se sezamem nutworldcz
od 29 Kč

Vynikající lahodná chuť karamelu posypaná sezamem, která v sobě skrývá lahodný arašíd . Tu chuť si zamilujete. 

+ další
Kód: 9604/50G
arašídy nepražené natural nesolené
od 65 Kč

Loupané arašídy přinášejí skvělý zážitek pro Vaše chuťové pohárky. Světle krémové arašídy s vynikající chutí, navíc v BIO kvalitě, která je zárukou té nejvyšší kvality.  

+ další
Kód: 10467/200
Arašídy loupané
od 35 Kč

Arašídy v sobě skrývají hned celou škálu vitamínů, minerálů a jedné poměrně vzácné látky resveratrol, antioxidant s pozitivními účinky na kardiovaskulární systém. Ve velkém...

+ další
Kód: 71/200
arašídy tříbarevné se slaným karamelem
od 75 Kč–10 %
od 67 Kč

Arašídy ve třech barvách a se třemi příchutěmi - v hořké, jogurtové a karamelové čokoládě. Mlsat se dají minimálně po třech, aby to žádné příchuti nebylo líto.

+ další
Kód: 5484/200
arašídy v bravené krustě lentilky s arašídy
od 59 Kč–15 %
od 59 Kč

Arašídy v čokoládě obalené barevnou krustičkou. Chutnají jako lentilka jen je tam navíc vynikající křupavý arašíd. Díky své krásné barevnosti se hodí jako dáreček pro děti. 

+ další
Kód: 3714/100
arašídy v hořké čokoládě
od 69 Kč–15 %
od 58 Kč

Burské oříšky namočené v hořké čokoládě. Přidejte si rozinky a hádejte, co za čokoládu to bude chuťově velmi věrně připomínat.

+ další
Kód: 2756/200
arašídy v chilli v těstíčku
od 29 Kč

Arašídy obalené v pikantní krustě z pšeničné mouky, ochucené kořením? To zní jako ideální zob k pivu nebo lahvince vína. A není to jen pochutina. Pokud jste člověk s tolerancí...

+ další
Kód: 719/50G
Arašídy v Chilli těstíčku ravioli
od 35 Kč

Arašídy v chilli těstíčku ravioli jsou svým vzhledem velmi podobné oblíbeným arašídům wasabi, ale jejich povrch je místo wasabi obalen v chilli, takže má neobvyklou jasně žlutou...

+ další
Kód: 2540/50G
arašídy v chilli s karamelem nutworldcz
od 25 Kč

Neotřelou sladko pálivou chuť arašídů v karamelu a chilli si musíte zamilovat. Budou se výborně hodit k pivu ;-)

+ další
Kód: 4146/50G
arašídy v karamelu s vanilkovou příchutí
od 25 Kč

Vynikající lahodná chuť karamelu, která v sobě skrývá lahodný arašíd. Vše krásně doplní lehký vanilková nádech. 

+ další
Kód: 9598/50G
arašídy v cukru a skořici arašídy se skořicí
od 25 Kč

Vychutnejte si lahodnou chuť  arašídů obalených v medu s lehkým nádechem skořice. Ochutnáte a nedokážete přestat. Slibujeme, že tuto kombinaci si zamilujete.

+ další
Kód: 10041/50G
Arašídy v medu a soli
od 25 Kč

Lahodný burský oříšek obalený v medu a soli. Lahodné skloubení sladké a slané chuti, které Vás nikdy neomrzí. Ne nadarmo patří mezi nejoblíbenější příchutě.

+ další
Kód: 10035/50G
arašídy v mléčné čokoládě
od 69 Kč–15 %
od 58 Kč

Zní to jako lahodná kombinace! Arašídy v mléčné čokoládě spojují křupavost arašídů a luxusní mléčnou čokoládu.

+ další
Kód: 27562/200
arašídy v těstíčku bbq nutworldcz
od 59 Kč

Arašídy v těstíčku s BBQ a chilli se hodí po celý rok. Vynikající křupavé těstíčko s lehkým nádechem chilli a příjemnou chutí BBQ Vás jistě nadchne.  

+ další
Kód: 7563/200
Arašídy v těstíčku FLAMENGO MIX
od 39 Kč

Arašídy v těstíčku s příchutí FLAMENGO.

+ další
Kód: 7569/100
arašídy v těstíčku ďábelské koření
od 59 Kč–12 %
od 59 Kč

Máte rádi pikantní jídlo? A co takhle ďábelsky pikantní arašídy v křupavém těstíčku? Právě pro Vás jsou tu tyto úžasné arašídy, které zaujmou chutí i barevným vzhledem. 

+ další
Kód: 3732/200
Nahoru
Další produkty

Ořechy obsahují velké množství vitamínu, minerálů a zdravých tuků. Proto jsou oříšky bezpochyby nejoblíbenější a nejzdravější variantou svačiny vůbec. Avšak jejich užití je mnohem širší. Často jsou ořechy používány na vaření, pečení a v mnoha dalších receptech, které se hodí jak do klasické kuchyně, tak do low carb diety nebo do veganského typu stravování. U nás najdete ořechy natural, ořechy loupané, ořechy pražené, ořechy v čokoládě, ořechy uzené a mnoho dalších.

 

Věděli jste, že: 

Ořechy považujeme za jednu z nejlepších variant svačiny a hned vám vysvětlíme proč.

Hned na začátku by mi mohl někdo oponovat, že ořechy obsahují  vysoký podíl tuků a to nám přece škodí. Ano i ne. Tuk je primární makronutrient v obsahu ořechů, ale je důležité si uvědomit, že není tuk jako tuk. Tento tuk je pro tělo prospěšný a my ho naopak můžeme využít k našemu prospěchu a dokonce jeho obsah je pro naše tělo nepostradatelný. 

Mimo jiné jsou také dobrým zdrojem vlákniny, minerálů, vitamínů (včetně hořčíku a vitamínu E) a bílkovin. Mnoho studií ukázalo, že ořechy poskytují různé přínosy pro zdraví - zejména pokud jde o snížení rizikových faktorů srdečních onemocnění, chronických onemocnění, mohou snižovat krevní tlak a hladinu cholesterolu. Navíc obliba jejich využití v moderních stravovacích plánech stále roste.

Další nespornou výhodou ořechů je pocit zasycení, který dávají. Pokud je spojíte s čerstvým ovocem nebo sušeným ovocem bez cukru. Máte plnohodnotnou svačinu, která vás zasytí na dostatečně dlouhou dobu.