Expedice může trvat až 5 pracovních dnů. Vše balíme čerstvě pro Vás a dárky ručně vyrábíme :) Děkujeme za Váš zájem a pochopení
68 položek celkem

Cena

19350
119350

Značky

Položek k zobrazení: 68
Mandle tří barev nutworld
od 35 Kč

Mandle ve třech barvách a se třemi příchutěmi s hořkou, mléčnou a bílou luxusní holandskou čokoládou. Mlsat se dají minimálně po třech, aby to žádné příchuti nebylo líto.  

+ další
Kód: 1985/50G
Mandle v bílé čokoládě s kokosem nutworld
od 35 Kč

Pražená mandlička, bílá čokoláda, kokosové kousky. To je kombinace snů a chuť je tomu velice podobná. Pokud si chcete dopřát, tak vřele doporučujeme mandle v bílé čokoládě s...

+ další
Kód: 1988/50G
Mandle v čokoládě s karamelovou příchutí a mořskou solí nutworld
od 35 Kč–22 %
od 35 Kč

Mandle v čokoládě s karamelovou příchutí a solí jsou oblíbenou pochoutkou nejen pro dlouhé večery. 

+ další
Kód: 1952/50G
Mandle v hořké čokoládě nutworld
od 35 Kč

Máte chuť na sladké, ale nechcete nic přeslazeného? Pro Vás budou ideální volbou hořké mandle. Vynikající hořká čokoláda s praženou mandličkou Vás jistě nadchne.   

+ další
Kód: 1955/50G
Mandle v mléčné čokoládě a skořici nutworld
od 35 Kč

Ochutnáte jednu a sníte všechny. Přestat je jíst je velmi těžké...  

+ další
Kód: 1958/50G
mandle TIRAMISU nutworld
od 35 Kč

Typická oříško-mandlová chuť se skvěle doplňuje se sladko-kávovou chutí čokolády tiramisu! Jádra mandlí jsou nejdříve mírně nasucho opražena pro zvýraznění chuti, a pak jsou...

+ další
Kód: 1964/50G
Mandle v bílé čokoládě nutworld
od 35 Kč–9 %
od 35 Kč

Chutnají ještě lépe než vypadají, luxusní mandle v bílé čokoládě Vás nadchnou. Bílá elegantní barva se nám osvědčila na svatebním stole.   

+ další
Kód: 107/50G
Mandle v mléčné čokoládě nutworld
od 35 Kč

Sladké mandle v oblíbené mléčné čokoládě.

+ další
Kód: 4038/50G
směs ořechů slaný karamel arašídy mandle hrudky
od 59 Kč

O oblíbenosti slaného karamelu zde nemusíme ani psát, ale co takhle spojit tři oblíbené produkty (Mandle, arašídy, hrudky) do jednoho a vytvořit Miix slaný karamel. Každý...

+ další
Kód: 6582/100
Arašídová hrudka v bílé čokoládě nutworld
69 Kč

Křupavé nasekané arašídy zalité do luxusní holandské čokolády. U nás naleznete ve variantách bílá čokoláda, mléčná čokoláda, karamel s mořskou solí a hořká čokoláda.

Kód: 3703
Arašídová hrudka v hořké čokoládě nutworld
69 Kč

Křupavé nasekané arašídy zalité do holandské čokolády. U nás naleznete ve variantách bílá čokoláda, mléčná čokoláda, karamel s mořskou solí a hořká čokoláda. 

Kód: 3705
Arašídová hrudka v mléčné čokoládě nutworld
69 Kč

Křupavé nasekané arašídy zalité do holandské čokolády. U nás naleznete ve variantách bílá čokoláda, mléčná čokoláda, karamel s mořskou solí a hořká čokoláda. 

Kód: 3704
Nahoru
Další produkty

Vybrali jsme pro Vás všechny ořechy a sušené ovoce a semínka, které uspokojí Vaše chutě na sladké. Mléčná, hořká, bílá čokoláda nebo jogurtové polevy. V kokosu nebo karamelu. Vyberte si sami.