Vetší dárkové balení a sklenice nelze zasílat Zásilkovnou. Volba zůstane DPD, PPL nebo Česká pošta.Děkujeme za pochopení.

VELIKONOCE

Nejprodávanější

7 položek celkem
dárková krabička pyramida velikonoce nutworldcz
1 290 Kč –23 %
990 Kč

Dárková krabička složená z několika dárkových krabiček. A to se vyplatí :) Vybrali jsme pro Vás pět nejvranějších druhů z každé kategorie a dali jsme se do krabiček, které jsme...

Kód: 2891
dárková krabice s překvapením veli
Tip
690 Kč

To tu ještě nebylo. Originální luxusní krabice s překvapením. Udělá radost a překvapí každého. Překvapte své blízké tímto 100% originálním dárkem. 

Kód: 2881
velikonoční dárková krabička 3x50g nutworldcz
169 Kč

Limitovaná edice velikonočních krabiček s oranžovými sáčky, které rozzáří očka malým i velkým. Drobný dárek, který udělá obrovskou radost.

Kód: 2869
PhotoRoom 20210225 150019
299 Kč

Chcete dát něco co vydrží a zároveň něco, na čem si druhý pochutná? Je tu naše kombinace kokosové misky a sáčku v limitované  velikonoční zelené edici.

Kód: 2884/MAN
darková krabicka mala velikonocni nutworldcz
169 Kč

Velikonoční krabička plná mandlových mixů. Mandle v bílé, hořké a karamelové polevě a hned vedle mandle v barevné krustě, které jsou jako velké lentilky s mandlí uprostřed. 

Kód: 2872
dárková krabice velikonoční velka nutworldcz
490 Kč

Tyto dárkové krabice jsou u nás velmi oblíbené a my do série přidáváme další, VELIKONOČNÍ, provedení. Pět balíčků plných barevných dobrot, udělají radost malým i velkým. Pokud...

Kód: 2890
bonboniera velikonocni stredni nutworldcz
299 Kč

Bonboniera velikonoční je elegantní varianta, jak předat sladké dobroty malým i velkým. Kombinace mandlí v barevné krustě, jahod v jogurtu, želviček želé a mandlí v karamelu je...

Kód: 2878

Pomlázka, beránek, vajíčka, králíčci, lidové zvyklosti a jistě i oříšky, jsou nedílnou součástí oblíbeného svátku Velikonoc, který v sobě přináší vůni jara, českých tradic a možnost být se svými bližními. My jsme si pro Vás připravili Velikonoční edici, kterou můžete udělat radost a samozřejmě u nás seženete i vše potřebné na pečení.