Svět ořechů na dlani

Lískové oříšky

Nejprodávanější

7 položek celkem
lískový oříšek
Tip
od 129 Kč

BIO lískové voňavé oříšky, které vám budou chutnat jako čerstvě vylousknuté ze skořápky.

+ další
Kód: 435/200
lísková jádra tříbarevná nutworld.cz
od 29 Kč

Nevíte co si vybrat? Dejte si tři druhy v jednom. Spolu s mandlemi je tato tříbarevná kombinace velmi oblíbená.Lísková jádra jsou obalená do mléčné čokolády, jogurtu a...

+ další
Kód: 2504/50G
lískový oříšek v mléčné čokoládě
od 29 Kč

Vynikající chuť lískového oříšku v kombinaci s mléčnou čokoládou Vás jistě nadchne. Milovníci oříšků si přijdou jistě na své.

+ další
Kód: 1475/50G
lískový ořech v mléčné čokoládě a skořici
Tip
od 35 Kč

Vychutnejte si nezaměnitelnou chuť lískového oříšku v mléčné čokoládě posypaného skořicí, která tomu všemu dává nový rozměr. Jedna z nejoblíbenějších sladkých variant a musíme...

+ další
Kód: 510/50G
lískový oříšek
Tip
od 89 Kč

Lískové oříšky jsou dobrým zdrojem tuků, proteinů, vitaminu B1, B6 a minerálů (zejména vápníku, fosforu, hořčíku a manganu)

+ další
Kód: 125/50G2
lískový ořech blanširovaný
od 99 Kč

U nás si zakládáme na kvalitě a proto se slupka objevuje na jádrech pouze do 5%...

+ další
Kód: 128/501
skořicový mix mandle datle lískové řechy nutworldcz 200g
99 Kč

Mléčná čokoláda se skořicí patří 100% mezi nejoblíbenější úpravu sušených plodů a ovoce. A není divu. My jsme si pro Vás připravili jejich směs, kde si můžete ochutnat mandle,...

Kód: 2693

Lískové ořechy jistě není třeba představovat, každý je zná a téměř každý je má rád. Pro jejich specifickou vůni, skvělé výživové hodnoty a flexibilitu využití.
Obsahují vlákninu, vitamín C, D, E, K, B a dodávají tělu mnoho nenasycených mastných kyselin a kvalitních přírodních bílkovin.
Proto si našly zastoupení u sportovců i u maminek v kuchyni. Jsou nedílnou součástí musli, zdravých kaší i ořechových másel.
My vám nabízíme lískové ořechy natural 13/15, blanšírované loupané, lískové oříšky v mléčné čokoládě a v čokoládě se skořicí.