Vetší dárkové balení a sklenice nelze zasílat Zásilkovnou. Volba zůstane DPD, PPL nebo Česká pošta.Děkujeme za pochopení.

Vlašské ořechy

Nejprodávanější

vlašský ořech
Vlašské ořechy
Kód: 122/500
 
od 169 Kč
vlašský ořech
 
od 129 Kč
2 položek celkem
vlašský ořech
od 169 Kč

Nápadná podobnost vlašského ořechu a mozku není náhodou. Jádro ořešáku se skládá převážně z tuku, stejně jako mozek. Obsah melatoninu dopomůže k lepší kvalitě spánku a...

+ další
Kód: 122/500
vlašský ořech
od 129 Kč

Vlašské ořechy v BIO kvalitě pěstované podle pravidel ekologického zemědělství. Tyto ořechy splní všechny Vaše požadavky.

+ další
Kód: 432/200

Vlašské ořechy,s mnohokrát umístil v žebříčku top 10 nejzdravějších potravin vůbec.  Ořechy produkuje ořešák a jsou velice výživné, neboť obsahují v průměru 70 % tuků, obsahujících zejména velice zdravé nenasycené mastné kyseliny, 18 % proteinů a přibližně 3 % sacharidů  (cukrů) a také jsou moc dobré..

Věděli jste, že:

Vlašské ořechy zlepšují řadu rizikových faktorů srdečních chorob, což může být způsobeno jejich vysokým obsahem ALA (alfa - linolenová kyselina), která je pro lidské tělo nezbytná; přitom si je však nedokáže vytvořit a jediným zdrojem je potrava

Opět snižují krevní tlak a navíc vlašské ořechy mohou pomoci snížit zánět, který může přispět k mnoha chronickým chorobám v našem těle. 

Vlašský ořech může mít také pozitivní vliv na fungování našeho mozku.