Vetší dárkové balení a sklenice nelze zasílat Zásilkovnou. Volba zůstane DPD, PPL nebo Česká pošta.Děkujeme za pochopení.

Bylinky

Nejprodávanější

11 položek celkem
indický ženšen
109 Kč

Ashwagandha vyniká výjimečnou kvalitou. Za ceněnou část se považuje především kořen, který je silný antioxidant, napomáhá duševnímu zdraví, relaxaci.

Kód: 1730
cintronová tráva
39 Kč

Citónová tráva nazývaná "Vousatka citrónová" má široké využití jako bylinný čaj, ale také v kuchyni. Můžeme z ní připravit chutný nálev s citrónovou příchutí, nebo ji přidávat...

Kód: 1718
heřmánek premium
49 Kč

Čerstvě zalitý heřmánkový čaj z kvalitních květů má aromatickou kořeněnou chuť. Žlutý nálev s příjemnou chutí.

Kód: 1721
ibišek květ slupky
59 Kč

K přirozené obranyschopnosti.  Vitalita a osvěžení těla. 

Kód: 1715
kopřiva list
49 Kč

Kopřiva má široké využití při jarních čistících kůrách. Plní funkci normálního stavu pokožky, normální činnosti jater, normální hladině cukru v krvi.

Kód: 1724
kotvičník
95 Kč

Kotvičník zemní také patří mezi jeden z nejefektivnějších prostředků zvyšujících sexuální zdraví. Vykazuje mimořádné účinky na zvýšení vitality /obranyschopnosti organismu a...

Kód: 1709
máta
69 Kč

Máta peprná je silně aromatická rostlina.

Kód: 1739
ostropestřec
89 Kč

"Regeneruje játra. Doplněk stravy při redukci váhy pro své detoxikační účinky. Zmírňuje následky poškození jater dlouhodobým nadměrným požíváním alkoholu".

Kód: 1712
stévie
145 Kč

Přírodní sladidlo vhodné i pro diabetiky. Pomáhá při pálení žáhy. Používá se místo ústní vody, desinfikuje dutinu ústní a chrání chrup před zubním kazem.

Kód: 1727
šalvěj
65 Kč

Používá se zevně ve formě kloktadla při zánětech dutiny ústní a hrtanu. Vnitřně k normální funkci trávení zánětlivého charakteru.

Kód: 1736
zázvor kořen
79 Kč

Výborný na přirozenou obranyschopnost, jako prevence na normální funkci dýchacího systému. Na pevné sexuální zdraví.

Kód: 1733

Nechme přírodu, ať nám pomůže. Stovky let ověřené praxe.