Zásilkovna je určena pro balíčky do 5kg. GLS výdejní místa do 10kg. Nad 10kg pro Vás máme GLS, PPL, Poštu.

Cantaloupe plátky bez přidaného cukru

Kód: 269/501 269/502 269/1 K Zvolte variantu
Tip
Neohodnoceno
Značka: Nutworld.cz
129 Kč 249 Kč 479 Kč od 129 Kč 112,17 Kč bez DPH 216,52 Kč bez DPH 416,52 Kč bez DPH od 112,17 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Množství:
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

100% přírodní sušený meloun cantaloupe bez přidaného cukru a konzervantů. Exotické ovoce, jehož textura je podobná mangu a barva meruňce je nabité pořádnou dávkou draslíku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sušené ovoce jednodruhové
Složení: cantaloupe sušený 98,8%, kyselina citronová E330 (1,2%), cantaloupe příchuť (0,025%)
Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě
Minimální trvanlivost: 8-10 měsíců
Země původu: Thajsko

Alergeny vyznačeny ve složení velkým písmem.

Může obsahovat arašídy, lepek, ořechy, oxid siřičitý, sezam.

Popis (1)

 

energetická  
  hodnota:
 1512kj  /360kcal   
  tuky:  0g
  z toho nasycené   mastné kyseliny:  0g
  sacharidy:  89g
  z toho cukry:  42g
  bílkoviny:  0,07g
  sůl:  0g

 

VĚDĚLI JSTE, ŽE

 

Meloun Cantaloupe, jinak nazývaný kamenný meloun nebo sladký meloun, patří tykvovité rostliny společně s okurkou a dýní. Čerstvý meloun váží od 0,5 kg do 5 kg. Jeho oranžová dužina se středem plným semen je spíše šťavňatá než vodavá, jako je tomu u námi známějšího melounu vodního. 

Cantaloupe je nejbohatší na vitamin C, co se jeho obsažených látek týče. Jeho čerstvá varianta se používá do salátů a nejvíce do smoothie. Naše sušená varianta se hodí k mlsání, nebo do raw sušenek.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušené ovoce
Záruka: 8 - 10 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Nutworld.cz se specializuje na balení ořechů. semínek, sušeného ovoce a produktů z nich. 

Mgr. Jan Vlček

Nutworld.cz

Lhota za Červeným Kostelcem, ul. Bratří Čapků 201 

549 41 

 

Naším cílem je mít vysokou kvalitu produktů, které si zamilujete a budete se k nám rádi vracet. Mimo jiné na našich stránkách najdete výrobky zdravé výživy, doplňky stravy, abychom Vám dokázali nabídnout co nejvíce na jednom místě.