Vše balíme čerstvě pro Vás. Dárečky vyrábíme ručně :) Děkujeme za Váš zájem.

Ořechy, dárky a další produkty do hotelu

Ořechy, semínka, sušené ovoce, cereálie, musli, oleje, ořechová másla. Zajistíme Vám snídaňový bufet, minibary, lobby bary, hotelové kuchyňe, dárky pro hosty a další speciální požadavky pro vaše klienty. 

To vše seženete na jednom místě na Nutworld.cz

 

Pojďme si to vzít postupně.

1. Jsme schopní Vám dodávat kvalitní ořechy, semínka, sušené ovoce v balení od 50g do 3kg (i více) Cena je vždy přizpůsobena velikosti balení.

Ořechy a další suché plody můžete využít dle velikosti balení a designu sáčku od kuchyně (3kg balení) na další zpracování, pro hotelové hosty na minibary (50 - 100g) nebo jako dárečky na pokoje. Dále dodáváme pro hotely ořechy na hotelové bary (50 - 100g), kde si Váš klient může dát nějaké dobré pití a k tomu si zobnout kvalitní oříšek.

Ořechy mohou být v našem sáčku, ale i pod vašim brandem. Můžete mít jeden z našich ořechů, ale i si vytvořit vlastní směs. V podstatě je vše možné.

Jsme schopni vám dodat ořechy naturální, sladké, slané, v krustách, speciály a další. 

2. Ořechy balíme jak do klasických doypack sáčků, tak do skla, celofánku nebo eko kelímků. Můžeme se přizpůsobit designu vašeho hotelu nebo využít něco z našeho portfólia. 

         

3.  Jsme schopni Vám připravit dárky pro hotelové hosty. Dejte nám částku a my Vám připravíme dárek nebo si řekněte, co by tam mělo být a my Vám to postavíme na přání. 

Jdou samozřejmě vybrat i dárky, které již máme zaběhlé a odzkoušené spoustou firem, hotelů, obchodů a koncových zákazníků

 

 

4. Zajistíme Vám dodávky cereálií. Vločky, lupínky, musli, vlákninu, dětské cereálie, čokoládové kuličky, polštářky plněné krémem. S lepkem, bez lepku, v bio kvalitě. 

5. Jsme schopni Vám zajistit dodávky olejů od menších balení v tom kvalitě po klasické oleje v gastro balení á 5kg.

6. Můžeme Vám dodat stojan na naše produkty, aby byly stále na očích. 

 

Zajimá vás některá z našich nabídek? Napište nám a rádi Vám sdělíme více informací. 

!NA CESTĚ ZA ÚSPĚCHEM SPOLEČNĚ!

chci vědět více