Vše balíme čerstvě pro Vás. Dárečky vyrábíme ručně :) Děkujeme za Váš zájem.

Kelímek a celofánek s vlastním vzkazem

Navrhněte si vlastnoručně personalizovaný hrnek s osobním sdělením. Vyberte si prvotřídní ořechy, připravte si prostor pro text a zformulujte svůj unikátní vzkaz. O vše ostatní se postaráme my!

Nejprodávanější

1 položek celkem

Cena

159160
1159160

Značky

Položek k zobrazení: 1
Kelímek a celofánek plný ořechů s vlastním vzkazem
Tip
159 Kč

Představte si, že držíte v ruce kelímek, který je víc než jen obyčejným obalem na pochutiny. Kelímek, který se stane poslem Vašich myšlenek, přáním nebo dokonce vtipných...

Kód: 158X01X11

Představte si, že držíte v ruce kelímek, který je víc než jen obyčejným obalem na pochutiny. Kelímek, který se stane poslem vašich myšlenek, přáním, nebo dokonce vtipných poznámek. S naší službou 'Kelímek s vlastním vzkazem' máte příležitost vybrat si z řady vynikajících oříšků, které budou lákavou náplní vašeho personalizovaného dárku. Přiložený rámeček na psaní vám umožní vyjádřit vaše pocity, myšlenky nebo přání na míru - ať už se jedná o motivaci, poděkování, nebo jednoduše slova, která zahřejí na srdci. Napište svůj vzkaz, a nechte zbytek na nás. My se postaráme o to, aby byl váš kelímek s vlastním vzkazem dokonale prezentován a připraven rozveselit den někomu speciálnímu.